O nas

FIRMA
Firma KONAR rozpoczęła swą działalność w grudniu 1998 r. w województwie kujawsko-pomorskim, prowadząc działalność usługową. Obecnie zatrudniamy ponad 100 pracowników na terenie północnej Polski i Wielkopolski. W ciągu tego kilkuletniego doświadczenia nauczyliśmy się świadczyć usługi , solidnie i skutecznie, troszcząc się również o dobry kontakt z Klientem. Poziom oferowanych przez nas usług jest kształtowany oczekiwaniami Klientów oraz wysoce wykwalifikowanym personelem.
Naszym zadaniem jest zapewnienie Zleceniodawcy komfortu pracy w sprzątanych przez nas pomieszczeniach. Podejmując współpracę podchodzimy do każdego kontrahenta indywidualnie, konsultując stosowane środki chemiczne odpowiednie do potrzeb i wymagań klienta. Dokładamy wszelkich starań by wykonywane usługi były przyjazne dla środowiska naturalnego i przebywających w nim osób.

PERSONEL
Niezwykle dużą wagę przykładamy do wyboru personelu. Każdy kandydat przechodzi rozmowę kwalifikacyjną, następnie zatrudniamy na okres próbny podczas którego sprawdzana jest dokładność, pracowitość jak również uczciwość personelu. Wszyscy pracownicy zatrudniani są na umowę o pracę. Zatrudniane osoby są stale kontrolowane i rozliczane z jakości wykonywanej pracy. Przeszkolenie techniczne jak i z zakresu przepisów BHP I PPOŻ gwarantuje zachowanie wymogów bezpieczeństwa podczas wykonywania prac. Bardzo duże znaczenie dla nas ma kultura osobista naszych pracowników.
Podstawowa zasada to ciągłość zatrudnienia i opieka nad pracownikiem. Szanując pracowników sprawiamy, że oni szanują nas i swoją pracę.

URZĄDZENIA I ŚRODKI
Dążąc do jak najwyższej jakości naszych usług korzystamy z profesjonalnego sprzętu pozwalającego na dużą dokładność i efektywność. Stosowane przez nas standardy wymagają używania środków czyszczących i pielęgnacyjnych o najwyższej skuteczności i jakości.

Zaufali nam

partnerzy konar swiecie partnerzy konar swiecie partnerzy konar swiecie partnerzy konar swiecie partnerzy konar swiecie partnerzy konar swiecie partnerzy konar swiecie partnerzy konar swiecie partnerzy konar swiecie

86-100 Świecie, ul. Bydgoska 1
województwo kujawsko-pomorskie, Polska
NIP: 559-16-93-545

tel.: 52 332 10 91    tel. do sklepu: 606 886 079
fax: 52 332 40 97
e-mail: biuro@konar-swiecie.com.pl
www.konar-swiecie.com.pl